Testy, dotazníky, procvičování. Už 15 let bez přestávky.

1. 12. 2020
Nově jsme propojili portál Proškoly.cz s výukovými platformami Google Classroom a Microsoft Teams. Nyní si již nemusíte pamatovat spoustu přístupových údajů ke svým uživatelským účtům, ale můžete se na portál Proškoly.cz přihlašovat účty Google Classroom či Microsoft Teams.
9. 9. 2020
Právě jsme na portále Proškoly.cz spustili novinky pro školní rok 2020/2021, kterými rozšiřujeme testy a pracovní listy o dvě výukové oblasti, Přírodopis a Chemie. Tyto nové materiály najdou využití nejen v běžné výuce, ale snadno se dají aplikovat také v distančním vzdělávání žáků s různým technickým zázemím.
17. 3. 2020
Na portále Proškoly.cz pomáháme všem školám s domácím vzděláváním žáků. Nyní můžete využít jedinečnou možnost vzdělávat své žáky s on-line či tištěnými materiály po dobu dvou měsíců zcela bezplatně.
Připravili jsme pro Vás Metodiku domácího vzdělávání žáků (stručný průvodce tištěnými i on-line materiály a návody, jak je využít ve vzdáleném vzdělávání žáků) a Zrychlené pozvání žáků na portál Proškoly.cz (způsob rychlého pozvání žáků k vytvoření účtu a přístupových údajů pro vstup na portál Proškoly.cz).
4. 3. 2020
Na portále Proškoly.cz jsme dokončili a spustili novou oblast Fake news – Politické minimum, kterou rozšiřujeme nabídku testů a pracovních listů v novém projektu Fake news.
9. 9. 2019
Právě jsme na portále Proškoly.cz spustili novou oblast Fake news. Naleznete v ní soubor on-line testů a pracovních listů, který vás i vaše žáky provede světem dezinformací a faktů.
29. 5. 2019
Dnes jsme provedli aktualizaci 2 oblastí: Plošné testy nanečisto a Čtenářská gramotnost. Rozšířili jsme tím možnost práce s testy tak, aby měly lepší možnosti využití ve výuce. Testy v těchto oblast můžete využít v on- line podobě a nově si každý z nich můžete vytisknout.
20. 3. 2019
Právě jsme spustili další nové testy, kterými rozšiřujeme nabídku materiálů na portálu Proškoly.cz. Doplnili jsme nové texty s úkoly v oblasti Čtenářské gramotnosti pro 1. i 2. stupeň ZŠ a několik sad matematických testů – Převody jednotek, Obvod a obsah čtverce a obdélníka (výpočty) a Základní matematické operace. Všechny nové testy jsme pro lepší orientaci označili ikonou Novinka roku 2019.
23. 11. 2018
V listopadu jsme nově rozdělili Formuláře do oblastí: Žádosti, Souhlasy, Zápisní listy a IVP a také doplnili 6 nových formulářů. Jedná se o žádosti, které mohou využít zejména střední školy.
15. 11. 2018
Na stránkách portálu Proškoly.cz jsme vytvořili novou informační oblast Produkt, kde najdete nové seznamovací video, které Vás provede v průběhu čtyř minut celým portálem. Kromě seznamovacího videa je zde kompletní souhrn našich služeb, jenž získáte zakoupením licence, a historie vývoje portálu od jeho počátku do současnosti.
7. 11. 2018
V průběhu září a října 2018 jsme výrazně zaktualizovali a vylepšili oblast Matematika. Pro větší přehlednost jsou všechny doplněné testy nově označeny žlutou ikonou Aktualizováno.
27. 8. 2018
Spustili jsme po prázdninové pauze portál pro školní rok 2018/2019.

Kromě aktualizovaných a nových formulářů jsme pro Vás připravili 2 zcela nové oblasti – Specifické poruchy učení (testy) a Specifické poruchy učení (pracovní listy). Novinkou v první uvedené oblasti je možnost, pokud žák v testu chybuje, zobrazit svou i správnou odpověď, čímž získá zpětnou vazbu.