O produktu

Portál Proškoly.cz nabízí ucelenou řadu výukových testů, sociometrických dotazníků, pracovních listů, kvízů a formulářů pro mateřské, základní a střední školy. Veškeré materiály jsou dostupné z každého počítače, tabletu nebo chytrého telefonu připojeného k internetu. Obsah materiálů stále aktualizujeme a každý rok přidáváme nové oblasti.

Krátké seznamovací video o funkcích a přínosech portálu Proškoly.cz.

Obsah služeb poskytovaných portálem Proškoly.cz

23 tematických okruhů
53 175 otázek
992 testů

rozumové schopnosti klima třídy a školy - sociometrie
anglický jazyk německý jazyk
přírodopis čtenářská gramotnost
anglický jazyk německý jazyk
finanční gramotnost mimořádné události
specifické poruchy učení fake news
český jazyk chemie
matematika odhalení rizikových oblastí
test volby povolání internetová bezpečnost
informatika anglický jazyk - gramatika

Neomezená licence

objem použitých formulářů
množství zapojených tříd
počet registrovaných žáků
počet registrovaných učitelů a rodičů
vystavených hodnocení a certifikátů

Aktualizace zdarma

Informatika

Testy z Informatiky reagují na nové pojetí výuky této vzdělávací oblasti a zaměřují se na rozvoj informatického myšlení a digitálních kompetencí. Jsou rozděleny na 3 oblastí:

• Data, informace a modelování
  • Algoritmizace a programování
  • Informační systémy a digitální technologie

Jednotlivé oblasti, které obsahují testy různých úrovní obtížnosti (začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí), pro Vás bude spouštět postupně. Těšit se můžete na zcela nové interaktivní typy úloh.

Anglický jazyk - gramatika

Rozšíření oblasti gramatiky o minulý čas pravidelných i nepravidelných sloves a další testy doplňující kompletní gramatiku jazykové úrovně A1/A2. Připravujeme pro Vás další doplnění této oblasti o poslechy v americké a britské angličtině.

Variabilní přístup ze všech míst

Přínos pro školu, žáky i rodiče

Ukázky obrazovek a pracovních listů