Jak vytvořit třídy

Založení tříd a pozvání žáků provádějte pouze jednou v každé třídě. Přístupové údaje může žák využívat při zadání práce od všech vyučujících.

1. Na www.proskoly.cz klikněte na tlačítko
  2. Přihlaste se do administračního účtu školy pomocí loginu a hesla, které Vám byly zaslány, nebo přes výukovou platformu, s níž jste si účet propojili.
  3. Přejděte na záložku Třídy.
  4. Zadejte celé názvy tříd (9.A, 5.B, PRIMA A), z nabízeného seznamu přiřaďte ročník a případně vyberte testy, které budou přístupné žákům konkrétní třídy. Zvolte Přidat třídu.
  5. Vytvořené třídy se Vám zobrazí v přehledu tříd.
  6. Třídy ponechte prázdné a pozvěte žáky k vytvoření přístupových údajů. Návod naleznete v nápovědě Jak pozvat žáky.