Matematika

Testy z matematiky zahrnují úlohy ke kompletnímu procvičování učiva 1. stupně ZŠ a nově také pro Vás rozšiřujeme obsah o úlohy pro žáky 2. stupně ZŠ.

Testy pro žáky 1. stupně ZŠ jsou připraveny k procvičování základních matematických úloh. Krátká cvičení využívají rozsáhlou databázi několika tisíc úloh, často doplněných o názorné obrázky. Cvičení jsou rozdělena jak tematicky, tak i použitým číselným oborem a umožňují tak procvičovat právě probírané učivo. Svým rozsahem vycházejí ze Standardů matematiky pro 1. stupeň ZŠ.

Testy pro žáky 2. stupně ZŠ zahrnují úlohy z aritmetiky i geometrie 6. ročníku, na které v dalším období navážeme také úlohami pro ostatní ročníky ZŠ. Cvičení jsou rozdělena do 3 hlavních oblastí - Dělitelnost přirozených čísel, Desetinná čísla - násobení a dělení, Geometrie - úhly, trojúhelníky. Zpracování jednotlivých testů vychází z požadavků RVP. Lze je využít v rámci prezenční i distanční výuky.

Ukázka úloh

Náhled testu Náhled testu Náhled testu Náhled testu Náhled testu Náhled testu