Pravidla pro ochranu osobních údajů

Aktualizováno dne 24. dubna 2019

Ve společnosti DATABOX s.r.o. (provozovatelem portálu Proškoly.cz) pracujeme na tom, abychom poskytli užitečné nástroje pro školy a jejich žáky. Pro účely vyhodnocení testů využíváme osobní údaje na žáků ve školním zařízení. Chceme, abyste si byli jisti, že Vaše osobní údaje jsou u nás bezpečně uloženy a chceme, abyste pochopili, jakým způsobem je s osobními daty nakládáno.

1. Dokumenty

Identifikační údaje správce

DATABOX s.r.o.

Hrazená 906/10